کامان

کامان یک تولید کننده پیشرو در زمینه محصولات زیبایی در ایران است که نقش بسزایی در ارتقای سلامت جامعه دارد. بخش آزمایشگاه این مجموعه مواد تشکیل دهنده و فرمول نهایی محصولات را تایید می کند تا بیشترین اثر بخشی ممکن را دارا باشد . مواد اولیه محصولات کامان با بالاترین کیفیت ممکن عمدتا از خارج از کشور بویژه اسپانیا و . . . تهیه می شود.

میسویک

تولید خمیر دندان میسویک به سال ها پیش بر می گردد. این محصول در ابتدا برای سفید کردن دندان های افراد سیگاری و شاداب کردن دهان ساخته شده بود. میسویک همراه با فرانسوی "Email Diamant" اولین خمیر دندان سفید کننده موجود در بازار است. این محصول بر پایه پودر آلوم است که بدون آسیب رساندن به مینای دندان و لثه، دندان ها را به نرمی جلا می دهد.

دافی

دافی یکی از قدیمی ترین برندهای هلدینگ سیلانه سبز است. استفاده از مواد اولیه مرغوب جهت تولید باعث محبوبیت این برند در بین مشتریان ایرانی و سراسر جهان شده است. طیف گسترده محصولات به ویژه دستمال مرطوب، دافی را به برندی پیشرو در تولید دستمال مرطوب برای کودکان و بزرگسالان تبدیل کرد.

کدکس

کاندوم های برند کدکس از لاتکس مرغوب ساخته شده اند تا خطر عفونت های مقاربتی را کاهش دهند. تک تک کاندوم ها به صورت الکترونیکی آزمایش می شود تا از صحت سالم بودن آن اطمینان حاصل گردد.

پیکسل

پیکسل نام تجاری محصولات مراقبت از پوست است که به دلیل ضد آفتاب های خود در بازار شناخته شده است. این برند با استفاده از مواد اولیه درجه یک و رعایت استانداردهای بین المللی و نیاز مصرف کنندگان جایگاه ویژه ای در صنعت زیبایی و مراقبت از پوست پیدا کرده است.

زنون

زنون "هدیه زئوس" به برندی اشاره دارد که نوید لبخندی سالم تر و درخشان تر را می دهد. ما در برند زنون جهت ساخت انواع خمیر دندان، دهانشویه و نخ دندان تخصص داریم.

نینو

نینو نیز یکی از قدیمی ترین برندهای هلدینگ سیلانه سبز است که دستمال مرطوب و محصولات مرتبط با کودکان را تولید می کند. استفاده از مواد اولیه مرغوب باعث محبوبیت این برند در بین مصرف کنندگان آن در ایران و جهان شده است. طیف گسترده محصولات به ویژه دستمال مرطوب جهت کودکان، نینو را به برندی پیشرو در تولید دستمال مرطوب برای تمام سنین تبدیل کرده است.

کاپوت

کاندوم های برند کاپوت از لاتکس مرغوب ساخته شده اند تا خطر عفونت های مقاربتی را کاهش دهند. تک تک کاندوم ها به صورت الکترونیکی آزمایش می شود تا از صحت سالم بودن آن اطمینان حاصل گردد.

آمبرلا

برند آمبرلا ( تولید کننده محصولات مراقبت از پوست ) وظیفه دارد سلامت و کیفیت پوست را بهبود بخشد. سلامت پوست به شدت به خواب مناسب، فعالیت های روزانه، مدیریت استرس، شادی و عوامل مختلف دیگر بستگی دارد و یک روال منحصر به فرد مراقبت از پوست می تواند تأثیر قابل توجهی در این امر داشته باشد. تیم آمبرلا به طور فعال یک سبک زندگی سالم را ترویج می کند.

سوآن پو

سوآن پو یکی دیگر از برندهای هلدینگ سیلانه سبز است که دستمال مرطوب مخصوص حیوانات خانگی تولید می کند. استفاده از مواد اولیه مرغوب باعث محبوبیت این برند در بین دوستداران حیوانات گردیده است. گستره وسیع محصولات به خصوص دستمال مرطوب مخصوص حیوانان ، سوآن پو را به برندی پیشرو در تولید دستمال مرطوب حیوانات تبدیل کرده است.

هیر واتر

هیر واتر، یک برند فرعی از برند کامان می باشد که برای ارائه محصولات حرفه ای مراقبت از مو از جمله شامپو بدون سولفات، ماسک مو، کرم مو، روغن مو و اسپری های آبرسان ایجاد شده است. داشتن موهای زیبا و سالم دیگر معجزه نیست. هیر واتر با شعار "معجزه ای که به دنبال آن هستید" اینجاست تا شما عزیزان را به سمت فرهنگ مراقبت از زیبایی طبیعی مو سوق دهد.

دکتر ازد

دکتر ازد یکی از برندهای تولید کننده دستمال مرطوب در هلدینگ سیلانه سبز می باشد. استفاده از مواد اولیه مرغوب جهت تولید، باعث محبوبیت این برند در بین مشتریان ایرانی شده است. طیف وسیع محصولات دستمال مرطوب، این برند را پیشرو در تولید دستمال مرطوب برای بانوان تبدیل کرد.