شرکت تولیدی و بازرگانی سیلانه سبز یکی از بزرگترین تولید کنندگان، واردکنندگان و توزیع کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه است که دفتر مرکزی و خدمات مشتریان آن در تهران می باشد . همچنین این شرکت دارای بیش از 150 شرکت تابعه در تمامی استان های ایران می باشد. بخش تحقیقات بازار حرفه ای این مجموعه جهت مطالعه عادات و ترجیحات خرید مصرف کننده ایجاد شده است که یکی از ارکان اصلی این سازمان می باشد. تمرکز بخش تحقیق و توسعه این شرکت بر روی آن است که اطمینان حاصل نماید محصولاتش با آخرین فناوری روز دنیا تولید می شود. این شرکت دارای شناخته شده ترین برندها و محصولات با کیفیت و قابل اعتماد در ایران و خاورمیانه می باشد. محصولات شرکت سیلانه سبز از طریق تولید ، واردات و صادرات بر رشد اقتصادی ایران تاثیر بسزایی دارد.

ماموریت سیلانه سبز

مجموعه سیلانه سبز برای ایجاد دنیایی سالم تر و مردمی با حال خوش و شادتر ایجاد شده است. ما با نوآوری و انعطاف کاری می کنیم تا دنیا را سالم تر سازیم و حس خوب مردم را بهتر و بهتر کنیم.

چشم انداز سیلانه سبز

تبدیل شدن به شرکتی معتبر با اتکا بر نوآوری و رضایت مشتریان در سطح بین المللی و همچنین رهبر شدن در صنعت آرایشی و بهداشتی در جهان با تکیه بر محصولاتی که اگر نباشند زندگی سخت خواهد شد.